poniedziałek 25 marca 2019

Bolka, Cezaryny, Marioli

reklama

Turkowski Klub Shooters w Bangoku

Turkowski Klub Shooters w Bangoku
 

Członkowie tureckiego klubu Shooters wybrali się w tygodniową podróż do Tajlandii. Celem trzytygodniowej wizyty w stolicy kraju było szlifowanie ich umiejętności sztuk walki muay thai.

Klub Shooters Turek zajmuje się nauką trudnej sztuki walki muay thai. W okresie od 2 do 25 lutego jego członkowie: Patryk Krajewski, Bartek Przybyła, Bartek Smak, Maciek Rygas i Arkadiusz Żeleśkiewicz, przebywali w Bangoku, stolicy Tajlandii w celu doskonalenia swoich umiejętności w zakresie muay thai. Sportowcy trenowali dwa razy dziennie pod okiem doświadczonych trenerów z klubu Khongsittha Muay Thai, z którym nawiązali współpracę. Sportowcy zgodnie twierdzą,że warto było polecieć na drugi koniec świata, ponieważ zdobyte przez nich doświadczenie oraz wspomnienia są bezcenne. 

reklama

Podobne artykuły

Kolejny wypadek na Alei Jana Pawła II z...

Kolejny wypadek na Alei Jana Pawła II z udziałem...

z dzisiaj
Tur 1921 Turek zaprezentował nowy skład na...

Tur 1921 Turek zaprezentował nowy skład na rundę...

z dzisiaj
Zjazd Absolwentów Liceum Matura 1999 -...

Zjazd Absolwentów Liceum Matura 1999 - informacja...

z dzisiaj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama