piątek 10 lipca 2020

Filipa, Sylwany, Witalisa

reklama

Remis z Calisią i przegrana z Oranje Konin - kolejne sparingi drużyn Tura 1921 Turek

Remis z Calisią i przegrana z Oranje Konin - kolejne sparingi drużyn Tura 1921 Turek - fot. Tur 1921 Turek
fot. Tur 1921 Turek 

W sparingu nr 3 Tur 1921 Turek zremisował z Calisia 14 Kalisz 2:2. W samym spotkaniu trener Maliński miał do dyspozycji bardzo wąską kadrę. Z powodu drobnych urazów w czwartkowym sparingu nie mogli zagrać Pietraszek, Adamczyk, Litwin, Czapnik, Kosakowski i Kałużny. Same spotkaniu stało na ciekawym poziomie i obfitowało w wiele sytuacji strzeleckich. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Franek Tomaszak i zawodnik testowany.

„Mecz na plus. Długimi fragmentami w tym spotkaniu dobrze funkcjonowaliśmy jako zespół. Stworzyliśmy ogromną liczbę stu procentowych sytuacji jednak zawiodła skuteczność. I dlatego chłopcy muszą obejść się smakiem pierwszego zwycięstwa jako zespół 04/05. Cieszy fakt, że pomimo braku kluczowych zawodników drużyna dobrze organizowała się w obronie i zawiązywała ciekawe akcje ofensywne. Widać znaczną poprawę gry w porównaniu do dwóch poprzednich sparingów. Ale jeszcze dużo pracy przed nami, myślę jednak, że drużyna poczuła ,że idziemy w dobrą stronę. " - podsumował trener Maciej Maliński.

reklama

Kolejne spotkanie Tura 1921 Turek w niedzielę o 12:00 w Turku. Przeciwnikiem będzie Olimpia Koło.
Skład: Jarek-Oleksy, Staszak, Altman, Jacaszek, Skopiński, Tomczyk, Cieślak, Testowany, Warzych, Tomaszak, oraz Testowany 2, - Krotowski, Zioła, Janik.

Oranje Sport Konin wygrywa z trampkarzami C1 Tur 1921 Turek 12:2

W trzecim sparingu przegrywamy z mistrzem ligi wojewódzkiej gr. 2 minionego sezonu Oranje Konin 12-2. Nieco więcej udanych fragmentów, niż w meczu niedzielnym, jednak nadal duża ilość straconych bramek. Wyciągamy wnioski, uczymy się dostosować do nowego poziomu, analizujemy, budujemy zespół, pracujemy dalej. Dwie bramki zdobył Szymon Cieślak, asysty Oliwier Szczesiak i Dawid Gołdyka

źródło: Tur 1921 Turek

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek remisuje bezbramkowo ze Zniczem...

Tur 1921 Turek remisuje bezbramkowo ze Zniczem...

8 lip.
Drużyny Tura 1921 Turek nie zwalniają tempa. W...

Drużyny Tura 1921 Turek nie zwalniają tempa. W...

6 lip.
Porażka Tur 1921 Turek w sparingu z AP Nowe...

Porażka Tur 1921 Turek w sparingu z AP Nowe...

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama