niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Wideo: Silni jak tury

Wideo: Silni jak tury
 

Za nami I Zawody W Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Turku, zorganizowane przez siłownię Fitness Planet, przy ul. Gorzelnianej 18. Bezkonkurencyjny w kategorii wyciskania połowy masy swojego ciała okazał się Michał Bojanowicz, któremu sztangę udało się wycisnąć aż 252 razy. Tuż za nim na podium stanęli: Tadeusz Homańczuk z wynikiem 166 wyciśnięć i Łukasz Homańczuk – 127 wyciśnięć. Cała trójka reprezentowała Wrocławską Grupę Wyciskania Wielokrotnego. Tuż za podium uplasowali się, na miejscu IV - Michał Kurzawa (119 wyciśnięć) i V - Grzegorz Glapa (115 wyciśnięć).

Z kolei w zmaganiach ze sztangą z obciążeniem 101 kg zwyciężył Konrad Fornalczyk z Turku, któremu udało się wycisnąć regulaminowy ciężar aż 35 razy. Drugie miejsce w tej konkurencji przypadło Arkadiuszowi Staniek, a trzecie Łukaszowi Wichorskiemu, reprezentującemu Spartę Młodzianów.

W zawodach swoich sił próbowały także panie. Najlepszą zawodniczką w wielokrotnym wyciskaniu połowy masy swojego ciała została Marta Mariuszewska, której sztangę o obciążeniu 35 kg udało się wycisnąć 44 razy.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Zobacz także:

Władysławów: Disco ponad wszystko! Zespoły...

Władysławów: Disco ponad wszystko!...

z wczoraj
Kawęczyn: Konno i na rowerach przemierzali gminę

Kawęczyn: Konno i na rowerach...

20 lip.
Potworów: Żniwiarze kosili i młócili, później...

Potworów: Żniwiarze kosili i młócili,...

16 lip.
Bibianna: Od Chrząstawy po Belgię, każdy chciał...

Bibianna: Od Chrząstawy po Belgię,...

15 lip.
Ciemień: Piknik z grillem, konkursami i...

Ciemień: Piknik z grillem, konkursami...

13 lip.
Dobra: Uczcili Dzień Walki i Męczeństwa Wsi...

Dobra: Uczcili Dzień Walki i...

13 lip.
reklama
reklama
reklama