piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Zagrobelny na turkowskim przystanku

Zagrobelny na turkowskim przystanku
 

Łukasz Zagrobelny, wokalista znany z takich utworów jak „Nie kłam, że kochasz mnie” czy też „U mnie maj” wystąpił przed turkowską publicznością. Koncert pełen radiowych hitów zakończył tegoroczną edycję festynu „Europa bez granic – przystanek Turek”, który od kilku już lat przypomina mieszkańcom naszego miasta o kolejnej rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Zanim jednak na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, mieszkańcy Turku mogli bawić się przy największych włoskich przebojach w wykonaniu Matteo Mazzucca czy też posłuchać jazzowych standardów zagranych przez muzyków Big Bandu Miasta Turek Powiatu Tureckiego. Swoje 5 minut miały także laureatki 9. Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej.

Na brak rozrywki nie powinni narzekać i najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Specjalnie z myślą o nich odbyło się Cyrkowe Show. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozstawiono także zjeżdżalnie, trampoliny, karuzele oraz stoiska gastronomiczne – jednym słowem, dla każdego coś dobrego.

Foto: ED, MD

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy...

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy...

19 wrz.
Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym...

12 wrz.
Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464...

12 wrz.
Dożynki w Kawęczynie zwieńczyły

Dożynki w Kawęczynie zwieńczyły...

5 wrz.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w I Liceum...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w...

2 wrz.
Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok szkolny...

Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok...

2 wrz.
reklama
reklama
reklama