czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Zagrobelny na turkowskim przystanku

Zagrobelny na turkowskim przystanku
 

Łukasz Zagrobelny, wokalista znany z takich utworów jak „Nie kłam, że kochasz mnie” czy też „U mnie maj” wystąpił przed turkowską publicznością. Koncert pełen radiowych hitów zakończył tegoroczną edycję festynu „Europa bez granic – przystanek Turek”, który od kilku już lat przypomina mieszkańcom naszego miasta o kolejnej rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Zanim jednak na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, mieszkańcy Turku mogli bawić się przy największych włoskich przebojach w wykonaniu Matteo Mazzucca czy też posłuchać jazzowych standardów zagranych przez muzyków Big Bandu Miasta Turek Powiatu Tureckiego. Swoje 5 minut miały także laureatki 9. Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej.

Na brak rozrywki nie powinni narzekać i najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Specjalnie z myślą o nich odbyło się Cyrkowe Show. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozstawiono także zjeżdżalnie, trampoliny, karuzele oraz stoiska gastronomiczne – jednym słowem, dla każdego coś dobrego.

Foto: ED, MD

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

Earth Festiwal 2020 już za nami....

24 sierp.
Foto: Sportowe wakacje zawodników KSiSW Turek i...

Foto: Sportowe wakacje zawodników...

23 sierp.
Setna rocznica Cudu nad Wisłą. Na pamiątkę...

Setna rocznica Cudu nad Wisłą. Na...

15 sierp.
Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
reklama
reklama
reklama