piątek 30 lipca 2021

Julity, Ludmiły, Zdobysława

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Pierzok w Bibiannie

Pierzok w Bibiannie
aktualizacja: 2016-11-14 13:54:41

Pierzok to impreza integracyjna, kultywująca tradycyjne darcie pierza i szeroko pojęty wiejski folklor, organizowana od kilku lat przez społeczność wsi Bibianna. Dwudniowa impreza odbędzie się w dwa wieczory 18 i 19 listopada.

W programie części głównej Pierzoka (w sobotę 19 listopada od godz. 19:00) m.in. występy Jarzębinek z Dziadowic, Tradycji z Malanowa, jak również gości z powiatu kaliskiego czyli Korzeniewianek z Korzeniewa. Na przybyłych czekać będzie suto zastawiony stół wiejski oraz wiele swojskich dań, m.in. pieczone kaczki z jabłkami. Po części artystycznej zabawa taneczna do późnych godzin nocnych. Ponadto przewidziano rozgrywki w szachy i warcaby, tenisa stołowego oraz piłkarzyki. Również zajęcia plastyczne dla dzieci.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama