wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Mistrzostwa Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną w Bibiannie

Mistrzostwa Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną w Bibiannie
aktualizacja: 2017-06-21 14:52:36

8 lipca w gminie Malanów, w miejscowości Bibianna odbędą się Mistrzostwa Świata w udawaniu gry w piłkę nożną na Ziemi Dziadowickiej pod patronatem Kartofliska.pl! Dla mniej zainteresowanych, Kartofliska.pl to popularny kanał w serwisie Youtube i portalu Facebook, który zajmuje się tematyką piłkarską ze szczególnym wskazaniem na „futbol klasy B”, czyli rozgrywkami najniższych klas piłkarskich. Autor kanału kilkukrotnie gościł w naszej okolicy skupiając swoją uwagę na Gminnej Lidze Piłki Nożnej w Malanowie. W Mistrzostwach Świata w Bibiannie weźmie udział 10 drużyn z całej Polski, w tym obrońca tytułu najgorszej drużyny, Pogoń Wiskitki, które znane jest w kartofliskowym środowisku jako „polskie Wisconsin”.

Wszystkich chętnych, potencjalnych sponsorów i reklamodawców prosi się o kontakt telefoniczny: 781 803 124 lub 693 969 370 albo mailowy: pbrealfan@gmail.com.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama