Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

sobota 30 maja 2020

Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

reklama

Jeziorsko SUP Race 2019

Jeziorsko SUP Race 2019
aktualizacja: 2019-06-03 09:04:40

Weź udział w pierwszym wyścigu na deskach z wiosłem i przyczyń się walnie do tworzenia Nowej dyscypliny kajakarstwa poprzez zostanie prekursorem supa w Polsce.

W ramach Uone SUPer weekend, organizowanego w dniach 29-30.06.2019 roku przez firmę AT Road sp. z o. o. właściciela marki Uone, Urząd Miasta i Gminy Dobra, Ośrodek wypoczynkowy Rafa Jeziorsko, Stowarzyszenie sUpONE przy wsparciu Polskiego Związku Kajakowego oraz Wielkopolskiego Związku Kajakowego, a także szeregu sponsorów, pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych w wieku od 12 do 80+ lat na bezprecedensowe zawody i zabawę na deskach z wiosłem.

Zawody odbędą się na dwóch dystansach:

długi dystans: start od plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z jednym nawrotem na boi oddalonej o 1000 m od brzegu, długość wyścigu 2000 m.

wyścig techniczny: odbywający się wzdłuż plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z nawrotami pomiędzy 2 bojami, długość wyścigu 500 m

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama