środa 26 luty 2020

Bogumiła, Eweliny, Mirosława

reklama

Koncert charytatywny w ZSR

Koncert charytatywny w ZSR
aktualizacja: 2020-01-15 09:24:40

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich wraz  dyrekcją i opiekunami serdecznie zapraszają do udziału w  charytatywnym Koncercie Noworocznym.

Celem imprezy jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację Kingi Podębskiej - naszej absolwentki, która w ubiegłym roku uległa bardzo  poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Podczas koncertu wystąpią uczniowie naszej szkoły: Marysia Konecka, Iga Kurasik, Patrycja Pietrzak, Izabela Antosik, Klaudia Jasiakiewicz, Andriana Shults, Wladyslaw Shults, Patryk Skąpski, Jakub Cidyło, Mariusz Szymczak, Mateusz Janicki, w repertuarze znanych światowych wokalistów minionych dekad (wieku XX).

W roli prowadzących zobaczymy: Piotra Korczyńskiego i Ritę Adamczewską.

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Big Band Turek, który dopełni całości swoim profesjonalizmem i zabierze uczestników w prawdziwą muzyczną podroż wspomnień.

Podczas koncertu przewidziana jest licytacja koszulek z autografami grupy Skaldowie i polskich Olimpijczyków oraz płyt z muzyką Big Band Turek i Andrzeja Zielińskiego (Skaldowie).

Koncert odbędzie się 24 stycznia 2020 r. (piątek) o godzinie 18.00 w auli szkolnej (Kaczki Średnie 62). Bilety są już dostępne w sekretariacie szkoły w cenie minimum 20 zł/osobę. Liczba miejsc jest ograniczona.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama