poniedziałek 20 maja 2024

Bazylego, Bernardyna, Krystyny

reklama

Oswoić złość i trudne emocje - o poznawaniu swoich MOCnych stron

Oswoić złość i trudne emocje - o poznawaniu swoich MOCnych stron
aktualizacja: 2024-05-14 11:17:12

Już 18 maja 2024 r. zapraszamy razem z Anną Kałużną na warsztat dla dzieci pod hasłem:
„Oswoić złość i trudne emocje - poznawaniu swoich MOCnych stron". Warsztat arteterapeutyczny, gdzie zajmiemy się przedstawieniem problematyki związanej z emocjami, takimi jak złość, gniew czy strach. Weźmiemy pod lupę i pędzel złość - to jak ją czujemy, widzimy oraz jak możemy kontrolować. Istotne znaczenie podczas warsztatu będą miały zagadnienia związane z odkrywaniem swoich mocnych stron i samoregulacją.

Warsztat to połączenie wykładu i rozmowy z artystycznym wyrażeniem swoich emocji.
Plan warsztatów:
Grupa wiekowa 6-9 lat - godz. 11.00 - 12.30
Grupa wiekowa 10-13 lat - godz.13.00 - 14.30

Koszt: 80 zł/os.

Kilka słów o Prowadzących:
Anna Kałużna- Psychoterapeutka w nurcie Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej oraz Trenerka Umiejętności Społecznych. Lubi opowiadać o emocjach, uczy jak przeżywać je świadomie, z przyjemnością, bez strat i ofiar w ludziach. Obecnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów psychoedukacyjnych w Szkołach Podstawowych oraz prowadzi własną praktykę jako psychoterapeutka. W pracy bazuje na zasobach uczestników i ich wrodzonych zdolnościach do rozwoju. W końcu każdy z Nas je ma!

Magda Andrzejewska- Artystka, Malarka i Pedagog. Od roku prowadzi Pracownię Artystyczną, gdzie dzieci i dorośli mogą odkrywać i doskonalić swoje artystyczne talenty. Organizatorka warsztatów, plenerów oraz spotkań dla ludzi z pasją.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama