poniedziałek 20 maja 2024

Bazylego, Bernardyna, Krystyny

reklama

"Skiba Ciągle na Wolności" - Stand Up w Przystani

Skiba Ciągle na Wolności - Stand Up w Przystani
aktualizacja: 2024-05-16 13:47:21

Przed Wami człowiek, który nie zna słów "tabu", "cenzura" i "polityczna poprawność"! To Krzysiek Skiba - mistrz celnych felietonów, ciętego języka i zabawnych komentarzy! Znany z niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentuje polskie paranoje polityczne i obśmiewa absurdy rzeczywistości.

Oprócz tego, że jest liderem zespołu Big Cyc i autorem przebojów, Skiba świetnie odnajduje się w formie stand-up comedy. To właśnie tam może się wreszcie wygadać do woli, opowiadając barwnie i smacznie, ku radości widowni.

W programie "Skiba Ciągle na Wolności" ujawni przed Wami wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, zakpi z pomyłek polityków i obśmieje znanych i lubianych postaci.

Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi na dwie godziny zabójczych żartów bez cenzury? Przygotujcie się na słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczkę śmiechu o napędzie atomowym... Krzysiek Skiba!!! 

Wydarzenie odbędzie się siedzibie Stowarzyszenia Przystań w Turku przy ul. Browarnej 13

Bilety: 40 pln

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama