czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

KONKURS: wygraj bilet na "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

KONKURS: wygraj bilet na
 

Nowy film w reżyserii Sam Taylor-Johnson to ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury; do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie. 

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie czytelniczki do udziału  w konkursie, w którym nagrodami są darmowe bilety na niedzielny seans w kinie Tur. Trzy darmowe bilety na seans o 19.30 czekają na Was! Uwaga, konkurs tylko dla płci pięknej :-)

Aby zyskać darmowy bilet należy napisać do nas wraz z króciutkim uzasadnieniem, jaki jest Twój ideał mężczyzny. Najciekawsze i najbardziej pomysłowe odpowiedzi nagrodzimy biletami. Swoje propozycje należy przesyłać na adres: konkurs@turek.net.pl wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, w tytule wiadomości wpisując „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Zamieszczone w odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję jedynie w celu poinformowania zwycięzców o sposobie odbioru nagrody.

Zgłoszenia można nadsyłać do piątku tj. 6 marca do godziny 23.59. Ogłoszenie wyników w sobotę około 12.00. Zapraszamy do zabawy!

Informacje o seansie: http://www.turek.net.pl/repertuar-kina/14553-piecdziesiat-twarzy-greya

Oficjalny Trailer

KONKURS: wygraj bilet na

Podobne artykuły

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.
Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

12 mrz.
VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama