piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

KONKURS: Wygraj pączki na Tłusty Czwartek! ZAKOŃCZONY.

KONKURS: Wygraj pączki na Tłusty Czwartek! ZAKOŃCZONY.
 

Szybki konkurs na Tłusty Czwartek został zakończony. W kartonikach z pączkami ufundowanymi przez cukiernie „REM MARCO” znajduje się podobnie jak w poprzednim roku :-) 5 pączków. Gratulujemy zwycięzcom tj: Karolinie, Krystynie, Erykowi, Basi oraz Małgorzacie i prosimy o odbiór pączków od 13.00 do 19.00 w cukierni „REM MARCO”.

Szybki konkurs na Tłusty Czwartek został zakończony. W kartonikach z pączkami ufundowanymi przez cukiernie „REM MARCO” znajduje się podobnie jak w poprzednim roku :-) 5 pączków. Gratulujemy zwycięzcom tj: Karolinie, Krystynie, Erykowi, Basi oraz i prosimy o odbiór pączków od 13.00 do 19.00 w cukierni „REM MARCO”.

 

Portal Turek.net.pl wraz z cukiernią „REM MARCO” z okazji Tłustego Czwartku przygotował dla swoich Czytelników słodki konkurs, w którym do wygrania jest pięć kartonów pączków. Co zrobić, by zdobyć taki dla siebie i swoich bliskich? Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie!

Wystarczy, że wyślesz do nas maila na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wpisując słowo „Pączek”, w treści zaś  podasz prawidłową ilość pączków znajdujących się w jednym zestawie/kartonie, swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zamieszczone w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcje jedynie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody. Pierwsze pięć osób z prawidłową odpowiedzią wygrywa zestaw pączków. Można nadesłać tylko jedno zgłoszenie z jedną odpowiedzią (ilością pączków).

Spieszcie się, 5 zestawów pączków rozdamy wśród pierwszych pięciu prawidłowych zgłoszeń. Kto pierwszy ten lepszy. Odbiór nagród od 14.00 do godziny 19.00 w cukierni „REM MARCO”.

Zapraszamy wszystkich czytelników do zakupów w cukierni „REM MARCO”, której punkt sprzedaży mieści się w markecie Kaufland. Przepyszne pączki, smakowite ciacha i wspaniałe torty czekają na Państwa!  

Zobacz wizytówkę cukierni w Turek.biz: turek.biz/katalog/firma/282/cukiernia-rem-marco

Udział w konkursie jest dobrowolny. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją przez użytkowników Polityki Prywatności oraz Regulaminu określających zakres i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych przez portal Turek.net.pl Ponadto informujemy, że dane osobowe uczestników głosowania będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 tj.). Dane osobowe podane podczas konkursu będą przetwarzane przez redakcję Turek.net.pl wyłącznie do celów przeprowadzenia konkursu i powiadomienia o nagrodzie.

KONKURS: Wygraj pączki na Tłusty Czwartek! ZAKOŃCZONY.

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
reklama
reklama
reklama