niedziela 16 maja 2021

Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

13°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wesprzyjmy lokalną inicjatywę!

Wesprzyjmy lokalną inicjatywę!
 

12 października ubiegłego roku, w naszym mieście zorganizowano niecodzienne wydarzenie jakim była Instalacja Edukacyjna pod nazwą „1938-1945 Historia Prawdziwa”. Wielu z was zapewne brało w nim udział. Wydarzenie powstało z inicjatywy mieszkańca naszego miasta Jacka Sulkowskiego, działającego w Stowarzyszeniu Przystań.

Zajmujące się edukacją młodzieży stowarzyszenie zrobiło to w sposób mistrzowski. Ta żywa inscenizacja, stała się niezwykła lekcją historii, przede wszystkim dzięki temu, że brali w niej udział sami mieszkańcy miasta. W wielu wzbudziła skrajne emocje. Jej celem była nie tylko edukacja młodzieży, stała się ona również przestrogą na przyszłość, aby sytuacja wojny nigdy więcej się nie powtórzyła, oraz aby pamięć o niej nigdy nie przeminęła.

reklama

Jeśli ktoś nie widział wydarzenia zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z Instalacji.

Dziś jednak mamy możliwość jeszcze raz wesprzeć akcję poprzez wzięcie udziału w plebiscycie internautów pt. Działania Godne Uwagi. Wystarczy, że wejdziemy na stronę Stowarzyszenia Centrum Pomocy I Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP (link zamieszczony na końcu), następnie klikamy Lubię to i to wszystko. Dzięki waszym głosom turkowska inscenizacja ma szanse wygrać, a co za tym idzie, być przedstawiona jeszcze szerszej publiczności. Jedną z nagród jest bowiem wsparcie medialne dla zwycięzcy. Ideą tego plebiscytu jest wspieranie lokalnych stowarzyszeń.

reklama

Aby zagłosować wystarczy polubic to zdjęcie na FB:
https://www.facebook.com/centrumpisop/photos/a.915769691797363.1073741854.222389377802068/915770051797327/?type=1&fref=nf

Konkurs trwa od 2 do 15 marca, wiec czasu jest nie za wiele. Pokażcie, że w naszych mieszkańcach istnieje potencjał i moc sprawcza, projekt który zbierze najwięcej „lajków” wygrywa. Powiedzcie o tym swoim znajomym, udostępniajcie, każdy głos się liczy, ponieważ może przesądzić o wygranej. W ten sposób każdy mieszkaniec, może wyrazić swoją wdzięczność i docenić projekt Jacka Sulkowskiego, który jest pomysłodawcą instalacji. Dzięki wszystkim oddanym głosom wsparte zostanie Stowarzyszenie Przystań, aby jeszcze niejednokrotnie mogło prowadzić swoje działania w naszym mieście.

Działajmy, konkurencja nie próżnuje i głosuje. Pokażmy, że jesteśmy dobrze zorganizowani i wpieramy swoich, bo jak nie wy to kto! 

Podobne artykuły

Wideo: Muzeum rozświetliło okna na Noc Muzeów....

Wideo: Muzeum rozświetliło okna na Noc Muzeów. Każdy...

z dzisiaj
Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

12 maj.

"Zaginiony" - wideosłuchowisko "Studia Grozy"...

4 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama