czwartek 29 stycznia 2026

Franciszka, Konstancji, Salomei

reklama

Policjant Ruchu Drogowego 2009

Policjant Ruchu Drogowego 2009
foto: Komenda Powiatowa Policji w Turku 
reklama

W dniu 30 kwietnia 2009 roku w Konie odbyły się powiatowe eliminacje Konkursu"Policjant Ruchu Drogowego 2009". Do konkursu stanęło 21 funkcjonariuszy z Konina, Koła, Turku i Słupcy. W tak znamienitym gronie i licznej obsadzie III-miejsce zajął sierż. szt. Waldemar Grabowski reprezentujący turkowską komendę.

Do konkursu została zgłoszona drużyna w składzie sierż. szt. Waldemar Grabowski, mł.asp. Marek Kostrzewa, sierż. szt. Andrzej Łajdacki, st. sierż. Piotr Zieliński, sierż. Tomasz Ordon oraz sierż. Kamil Kruszyński.

Konkurs podzielony był na kilka etapów. Zawodnicy rozpoczęli zawody od testu sprawdzającego wiedzę ogólnopolicyjną i znajomość przepisów i zasad ruchu drogowego. Kolejnymi zadaniami było ręczne kierowanie ruchem drogowym przy wyłączonej sygnalizacji na jednym z większych skrzyżowań w Koninie (ulic Al. 1 Maja/ Kleczewska/Spółdzielców) oraz jazda sprawnościowa motocyklem i samochodem po wyznaczonym torze przeszkód.

Policjanci, którzy byli najlepsi w swoich drużynach będą reprezentować swoje jednostki Policji w Finale "Wielkopolskim Konkursu Policjant Ruchu Drogowego 2009", który odbędzie się już 20 maja w Swarzędzu. Naszą jednostkę będzie oczywiście reprezentować sierż. szt. Waldemar Grabowski, któremu życzymy sukcesu w finale wojewódzkim.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Turku

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
System eCall wezwał służby. Kompletnie...

System eCall wezwał służby. Kompletnie pijany kierowca zakończył...

z wczoraj
Blisko 95 tys. zł dla WOŚP. Dobra, Przykona i...

Blisko 95 tys. zł dla WOŚP. Dobra, Przykona i Władysławów zagrały...

z wczoraj
Kolędy i pastorałki w Kościele Matki Bożej...

Kolędy i pastorałki w Kościele Matki Bożej Fatimskiej w Obrzębinie....

z wczoraj
Nowa zielona inwestycja w centrum Turku. Park...

Nowa zielona inwestycja w centrum Turku. Park kieszonkowy powstanie przy...

z wczoraj
Muzyka, licytacje i wspólne granie. 34. Finał...

Muzyka, licytacje i wspólne granie. 34. Finał WOŚP w Brudzewie

z wczoraj
Intensywny weekend UKS Judo Tuliszków....

Intensywny weekend UKS Judo Tuliszków. Szkolenia, campy i rozwój kadry

27 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama