Mieszkanie Turek ul. Kączkowskiego
Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie rozkładowe znajdujące się na II piętrze, o powierzchni 47,40 m2. Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Nieruchomość jest bardzo atrakcyjnie usytuowana, blisko infrastruktura użyteczności publicznej.
Budynek czteropiętrowy, podpiwniczony, po termomodernizacji. Do budynku podłączone są instalacja domofonowa, kanalizacja miejska, prąd i cieplik miejski. Przed blokiem znajduje się parking wyłącznie dla mieszkańców.
Lokal posiada: dwa pokoje, kuchnie, łazienkę z wc oraz korytarz. Lokal jasny i przestronny ,w pełni rozkładowy. Atutem jest jego funkcjonalność. Możliwość zamieszkania bez nakładów finansowych.
W mieszkaniu okna PCV. W łazience zabudowana wanna, terakota i glazura. W kuchni meble, stolik, na podłodze terakota, na ścianach płytki wzdłuż ciągu kuchennego, tynk ozdobny oraz emulsja. W pokojach na podłodze parkiet, na ścianach emulsja. W korytarzu na podłodze terkota, na ścianach panele.
Mieszkanie w centrum, blisko sklepy, szkoła, fryzjer itp. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie w niskim bloku.