piątek 29 września 2023

Michaliny, Michała, Rafała

reklama
głosowanie zakończone

Zwycięski Florian

Zwycięski Florian
 

Poseł Tomasz Nowak zaprasza do głosowania na SUPER – DRUHA OSP w ramach konkursu pn. „Zwycięski Florian”!

Głosowanie zakończone. Dziękujemy uczestnikom oraz wszystkim głosującym. Wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu z powiatu tureckiego odbędzie się 2 maja podczas uroczystości Powiatowego Dnia Strażaka w Tokarach (zobacz: Program powiatowego Dnia Strażaka).

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji plebiscytu „Zwycięski Florian” skierowanego do strażaków – druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego, wrzesińskiego i średzkiego. Celem konkursu jest wyłonienie, w głosowaniu internetowym, Super Druha OSP oraz promowanie działalności OSP na terenie ww. powiatów.

Poniżej przedstawiamy sylwetki 6 druhów z reprezentujących jednostki OSP z terenu powiatu tureckiego. Zachęcamy do zapoznania się z profilami strażaków-ochotników oraz do głosowania.

Nagroda główna dla zwycięskich super druhów to wycieczka do Brukseli, na którą będą mogli zaprosić osobę towarzyszącą. Nagrodę ufundowali Agnieszka Kozłowska – Rajewicz – posłanka do Parlamentu Europejskiego i Adam Szejnfeld – poseł do Parlamentu Europejskiego. Oprócz nagrody głównej dla druhów biorących udział w konkursie zostanie zorganizowany wyjazd do Pałacu Prezydenckiego i Sejmu RP. Dla zwycięskich druhów przewidziano również nagrody rzeczowe.

Konkurs realizowany jest we współpracy z Powiatowymi Związkami Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Państwową Strażą Pożarną z powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego, wrzesińskiego i średzkiego.


Kolejność wyświetlania pozycji jest losowa. Dziennie możesz oddać tylko jeden głos.

Piotr Maciaszek, OSP Chrząblice
Anna Obielak, OSP Kalinowa
Tomasz Rosiak, OSP Boleszczyn
Krzysztof Kołata, OSP Turek
Michał Ignaczak, OSP Żeronice
Michał Chachuła, OSP Żdżary


Głosowanie w plebiscycie jest dobrowolne. Głosowanie jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją przez użytkowników Polityki Prywatności oraz Regulaminu okreslających zakres i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych przez portal Turek.net.pl. Ponadtto informujemy że dane osobowe uczestników głosowania będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 tj.). Zakres przetwarzania danych osobowych podanych podczas oddawania głosu obejmuje tylko adres e-mail. Dane osobowe podane podczas głosowania będą przetwarzane przez Turek.net.pl wyłącznie do celów przeprowadzenia plebiscytu.