sobota 30 września 2023

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama
głosowanie zakończone

PLEBISCYT: "Miszczowie Parkowania" - finałowa 12-tka

PLEBISCYT:
 

Prezentujemy finałową dwunastkę III edycji „Miszczów Parkowania”. Przed nami dwa tygodnie trwania plebiscytu w celu wyłonienia trzech najlepszych zdjęć z „Miszczami Parkowania”.

Każdy ma prawo do jednego głosu, weryfikowanego poprzez podanie adresu email i potwierdzenia oddania głosu poprzez kliknięcie w link w wiadomości email Na autorów najlepszych 3 zdjęć czekają bilety do kina lub na koncert Czesława Mozila. Plebiscyt trwa do 2 listopada br. 

Wszystkie nadesłane zdjęcia znajdziecie w fotogalerii:
https://www.turek.net.pl/fotogaleria/26804-miszczowie-parkowania-iii-edycja-akcji


Kolejność wyświetlania pozycji jest losowa. Dziennie możesz oddać tylko jeden głos.

Czerowny Seat Ibiza
Citroen Picasso C4
Lancia Phedra
Daewoo Tico
Renault Clio
Citroen C1
Renault Megane
Czarne BMW
Ciąg różnych samochodów
Volkswagen Touran
Opel Corsa
Białe BMW


Głosowanie w plebiscycie jest dobrowolne. Głosowanie jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją przez użytkowników Polityki Prywatności oraz Regulaminu okreslających zakres i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych przez portal Turek.net.pl. Ponadtto informujemy że dane osobowe uczestników głosowania będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 tj.). Zakres przetwarzania danych osobowych podanych podczas oddawania głosu obejmuje tylko adres e-mail. Dane osobowe podane podczas głosowania będą przetwarzane przez Turek.net.pl wyłącznie do celów przeprowadzenia plebiscytu.