piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dopadł, kopał i bił... mazdę

Dopadł, kopał i bił... mazdę - Źródło: sxc.hu / Ahmed Al-Shukaili
Źródło: sxc.hu / Ahmed Al-Shukaili 

Miniony weekend pokazał, że nawet w zwykłego mieszkańca naszego powiatu – np. dzięki alkoholowi – może wstąpić determinacja i wola walki, której nie powstydziłby się super heros z amerykańskiego komiksu. W minioną niedzielę na jednej z lokalnych dróg pewien poirytowany turkowianin dogonił kierowcę auta, który ośmielił się zatrąbić i ręcznie zaczął dewastować pojazd tej osoby.

Jak informuje Komenda  Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w Krwonach. Biegnącą tamtędy drogą o godz. 14:10 przejeżdżało autem marki Peugeot Boxer z lawetą dwóch braci. W pewnym momencie na mieszkańców Turku w wieku 31 i 26 lat zatrąbiła mieszkanka Koźmina, nie mogąc wyprzedzić wspomnianych panów swą Mazdą 323 na dość wąskiej drodze. Kobiecie wprawdzie udało się wykonać ten manewr, ale kiepsko się to dla niej skończyło, gdyż zwalniającą mazdę dogonił młodszy z braci, który wściekły ruszył do pojazdu pieszo.

reklama

Pasażer boxera niszczył drzwi samochodu kobiety, jego pokrywę silnika itp., kopiąc mazdę, uderzając gołymi pięściami. Mocy godnych Supermana dodał mu najwyraźniej alkohol, gdyż furiat miał w sobie ponad 2,8 promila.

26-latek został zatrzymany. Siłą swych mięśni spowodował szkody w wysokości ok. 1 500 zł.

AW
Źródło: KPP w Turku 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24-07-2020
Ćwiczenia strażaków we współpracy z...

Ćwiczenia strażaków we współpracy z Nadleśnictwem Turek

10-06-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama