wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Pedałowali, na promile nie zważali

Pedałowali, na promile nie zważali - Źródło: sxc.hu / Rodrigo Valladares
Źródło: sxc.hu / Rodrigo Valladares 

Kilku ostatnich dni nie będzie miło wspominać paru amatorów jazdy jednośladem „po kielichu”. Mieszkańcy naszego powiatu sięgnęli po alkohol, by koniec końców pedałując narobić sobie kłopotów.

Do przyłapania zwolennika jazdy "na promilach" doszło w dniu 3 listopada około godz. 15:50. W Brudzewie na mundurowych natknął się 39-letni cyklista. Stróżom prawa nie umknęła jego nietrzeźwość. Mieszkańca miejscowości Dąbrowa poddano badaniu i wówczas okazało się, że ten uczestniczył w ruchu drogowym pomimo tego, że potrafił wówczas wydmuchać wynik rzędu 1,07 mg alkoholu w litrze powietrza, co daje ponad 2,1 promila.

reklama

Nieco mniejszymi wynikami mogą „pochwalić się” dwaj inni cykliści – zatrzymany do kontroli w Cichowie w dniu 2 listopada 32-letni mieszkaniec tejże wsi (ok. 1,2 promila) oraz przyłapany 3 listopada na al. Jana Pawła II 25-latek z Obrzębina (ok. 1,5 promila).

AW
Źródło: KPP w Turku 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Przekroczył prędkość o 63km/h! Stracił prawo...

Przekroczył prędkość o 63km/h! Stracił prawo jazdy i...

12-07-2019
Interwencja we mgle - wypadek drogowy w Cichowie

Interwencja we mgle - wypadek drogowy w Cichowie

10-06-2019
Wideo: Pożar młodego lasu w m. Dąbrowa. Las...

Wideo: Pożar młodego lasu w m. Dąbrowa. Las gasi 11...

04-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama