poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Nie będzie białych świąt. 29-latek stracił amfę

Nie będzie białych świąt. 29-latek stracił amfę - Źródło: sxc.hu / Rotorhead
Źródło: sxc.hu / Rotorhead 

Wyjątkowym brakiem logiki wykazał się dzisiejszej nocy pewien mieszkaniec Turku. Pijany mężczyzna dał się przyłapać na posiadaniu narkotyków, gdyż ściągnął na siebie uwagę policjantów... dzwonieniem domofonem do poirytowanych mieszkańców naszego miasta.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 18 grudnia, około godz. 1:00 w nocy. Wtedy to wspomniany 29-letni mieszkaniec Turku pojawił się w rejonie ul. Legionów Polskich i Piłsudskiego, a towarzyszyła mu 26-letnia mieszkanka Psar. W godzinach nocnych wspomniana dwójka znalazła sobie rozrywkę w postaci zakłócania ludziom spokoju poprzez dzwonienie domofonem. Jedna z obudzonych osób poinformowała policjantów o konieczności interwencji.

reklama

Mundurowi pojawili się we wskazanej części miasta i wtedy okazało się, że 29-latek będzie miał nie lada kłopoty. Mężczyzna, w którego organizmie znajdowało się ok. 1,6 promila, miał w woreczku strunowym 0,32 grama białego proszku. Bo dokonaniu badania narkotesterem wyszło na jaw, iż była to amfetamina. Mężczyzna ponadto wybił szybę w oknie piwnicy jednego z budynków i zaśmiecił klatkę schodową.

Turkowianin trafił do aresztu w celu złożenia wyjaśnień.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Władysławów: Złodziej okradł przedszkole....

Władysławów: Złodziej okradł przedszkole. 29-latek...

11 lip.
Władysławów: Rozbił Volkswagena na drzewie

Władysławów: Rozbił Volkswagena na drzewie

11 lip.
Policyjna akcja

Policyjna akcja "Prędkość - zero tolerancji" już w...

6 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama