piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Porzucił BMW z pijanymi i uciekł do lasu

Porzucił BMW z pijanymi i uciekł do lasu - foto: sxc.hu / Peter Suneson
foto: sxc.hu / Peter Suneson 

Choć o rozmaitych wybrykach mieszkańców Turku i okolic dokonanych w ostatnich dniach napisano już sporo, to do najbardziej chyba gorszącego zdarzenia okresu świątecznego doszło jeszcze w starym, 2013 roku, w gminie Tuliszków. Tam przed Policją próbował uciec pewien 24-latek, który nie miał prawa siadać za kierownicą, gdyż miał na swym koncie spowodowanie śmiertelnego wypadku.

Okres świąteczno-noworoczny to czas, który warto spożytkować na milsze czynności niż roztrząsanie głupoty osób, które za nic mają prawo, ale nie sposób przemilczeć wydarzenia, które miało miejsce w dniu 28 grudnia. Może ono być przestrogą, gdyż pokazuje, że na naszym terenie nie brakuje skrajnie nieodpowiedzialnych „kierowców”.

reklama

Wspomnianego dnia o godz. 00:15 samochodem osobowym marki BMW jechał w kierunku Nowego Światu 24-letni mieszkaniec Tuliszkowa. Gdy mężczyznę spróbował zatrzymać do kontroli patrol Policji, ten podjął ucieczkę i starał się zgubić pościg w lesie. Ostatecznie „beemka” zatrzymała się na drzewie, ale nie był to koniec bulwersującej historii. Jej kierowca uciekł pieszo, zostawiając w pojeździe trzech pijanych kolegów, będących również mieszkańcami Tuliszkowa.

Ostatecznie sprawcę zamieszania zatrzymano. Nie był on pijany, ciążył jednak na nim orzeczony w 2011 roku zakaz kierowania pojazdami. Był to rezultat tego, iż tuliszkowianin swego czasu w Turku  na al. Jana Pawła II spowodował - jadąc w stanie nietrzeźwości - wypadek, w wyniku którego śmierć poniósł pasażer prowadzonego przez niego pojazdu.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Pożar budynków gospodarczych i mieszkalnego w...

Pożar budynków gospodarczych i mieszkalnego w Zadwornej

24 wrz.
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22 wrz.
Śmiertelny wypadek w Kiszewach. Zderzył się...

Śmiertelny wypadek w Kiszewach. Zderzył się...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama