niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Wpadł z amfą pod dyskoteką

Wpadł z amfą pod dyskoteką - Foto: KMP w Koninie
Foto: KMP w KoniniePrzy zatrzymanym oraz w jego mieszkaniu znaleziono łączne 66 torebek z amfetaminą 

39-letni mieszkaniec powiatu tureckiego został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Rychwale podczas kontroli prowadzonej w pobliżu jednej z dyskotek w powiecie konińskim. Okazało się, że zatrzymany posiadał przy sobie znaczną ilość amfetaminy. Jeszcze więcej narkotyków zabezpieczono w jego mieszkaniu.

Mężczyzna na widok funkcjonariuszy próbował ukryć narkotyki pod siedzeniem samochodu, w którym przebywał. Posiadał on 13 torebek z amfetaminą, jednak o wiele więcej znaleziono podczas przeszukania w mieszkaniu zatrzymanego. Pies przeszkolony do wykrywania środków odurzających znalazł ukryte w zamkniętym słoiku kolejne woreczki z białą substancją. Zapobiegawczo, mężczyzna słoik ukrył w odkurzaczu.

reklama

Łącznie Policja zabezpieczyła 66 torebek z zawartością ponad 90 gramów amfetaminy. Za posiadanie tak znacznych ilości środków odurzających mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo Prokurator Rejonowy  Koninie zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Źródło: KMP w Koninie

ma

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19 kw.
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19 kw.
VII edycja debaty policyjnej. Komendant...

VII edycja debaty policyjnej. Komendant odpowiedział...

12 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama