sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Młody polityk hodował maryśkę

Młody polityk hodował maryśkę
 

W ubiegłym tygodniu stróże prawa ukrócili proceder prowadzony przez dwóch turkowskich nastolatków, polegający na hodowaniu marihuany w pomieszczeniach jednego z bloków. Pomysłowym gentlemanom udało się przez kilka miesięcy ukrywać nielegalną działalności, ale i ich dosięgły sprawiedliwość i prawo.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, policjanci Wydziału Kryminalnego realizując swoje działania w oparciu o uzyskane informacje, dotyczące procederu uprawy zakazanych roślin, zatrzymali w dniu 4 marca o godz. 13:20 18-letniego mieszkańca Turku. Młody mężczyzna hodował rośliny w pomieszczeniach pralni jednego z bloków mieszkalnych.

reklama

Nastolatek trafił do aresztu celem wyjaśnienia, a funkcjonariusze zabezpieczyli 25 sztuk sadzonek roślin, doniczki oraz gotowy susz w ilości 1,26 g. Wkrótce potem wyszło na jaw, iż zatrzymanemu pomagał 18-letni kolega, który także trafił w ręce mundurowych.

Panowie usłyszeli już stosowne zarzuty, ale sprawa wciąż jest rozwojowa i turkowska Komenda nie wyklucza możliwości kolejnych zatrzymań.

Jak podają nieoficjalne źródła, uprawą roślin na jednym z turkowskich osiedli zajmował się działacz młodzieżówki jednej z partii politycznych, zdecydowanie negujących legalizację miękkich narkotyków.

reklama

AW 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Zatrzymano dwóch mężczyzn z pokaźną ilością...

Zatrzymano dwóch mężczyzn z pokaźną ilością...

29 maj.
Odurzony 31-latek bez prawa jazdy zatrzymany z...

Odurzony 31-latek bez prawa jazdy zatrzymany z...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama