niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Oszukał 17-latka i zabrał mu telefon

Oszukał 17-latka i zabrał mu telefon  - foto: freeimages.com / lilieks
foto: freeimages.com / lilieks  

Nie zawsze osoby proszące nas o pomoc mają czyste intencje. Oszustem okazał się młody turkowianin, który wmówił pewnemu nastolatkowi, że chce na chwilę pożyczyć telefon, po czym ulotnił się z cenną zdobyczą.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu  19 czerwca. Wtedy to, o godz. 21:00 17-letni mieszkaniec Szadowa Pańskiego przebywał na ul. kaliskiej, gdzie spotkał go młody mężczyzna. Ten poprosił nastolatka o użyczenie mu telefonu mówiąc, iż pilnie musi wykonać pewną rozmowę. Chłopak dał się nabrać i oddał komórkę. W ten sposób stracił urządzenie marki LG Swift należące do jego matki, warte ok. 800  zł.

reklama

17-latek zgłosił przywłaszczenie telefonu na Komendzie, a policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 22-letni mieszkaniec turkowskiego os. Wyzwolenia. Mężczyzna trafił do aresztu.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

12-06-2019
Turek: 32-latek jeździł Audi, ale trzeźwy nie był

Turek: 32-latek jeździł Audi, ale trzeźwy nie był

26-02-2018
Turek: Przejeżdżała rowerem przez

Turek: Przejeżdżała rowerem przez "pasy". Potrącił...

17-07-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama