poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Przez amfetaminę trafił do aresztu

Przez amfetaminę trafił do aresztu - foto: freeimages.com / rotorhead
foto: freeimages.com / rotorhead 

Palaczy marihuany w naszym powiecie nie brakuje – widać to jak na dłoni w Kronice Kryminalnej. Ostatnie dni pokazały, że i amfetamina dla młodych ludzi nie jest już nowością.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 5 lipca. Nocną porą po lokalnych trasach samochodem przemieszczały się trzy osoby, a wśród nich był 25-letni mieszkaniec Brudzewa. To dla niego spotkanie oko w oko z policjantami o godz. 00.40 zakończyło się bardzo kiepsko. Podczas kontroli przy wspomnianym gentlemanie stróże prawa znaleźli narkotyki. Nie była to bynajmniej banalna torebka z suszem, ale amfetamina w ilości 0,33 g. Posiadacz zakazanej używki trafił do policyjnego aresztu, a za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Władysławów: Złodziej okradł przedszkole....

Władysławów: Złodziej okradł przedszkole. 29-latek...

11 lip.
Władysławów: Rozbił Volkswagena na drzewie

Władysławów: Rozbił Volkswagena na drzewie

11 lip.
Policyjna akcja

Policyjna akcja "Prędkość - zero tolerancji" już w...

6 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama