piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Jechali golfem z działką amfetaminy

Jechali golfem z działką amfetaminy
 

Zazwyczaj mieszkańcy naszego powiatu, będący miłośnikami nielegalnych używek, wchodzą w konflikt z prawem sięgając po marihuanę. Nie jest to regułą, gdyż niedawno turkowscy policjanci przyłapali pewne osoby na posiadaniu amfetaminy.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 15 października. Około godz. 23:30 na jednej z turkowskich ulic policyjny patrol zatrzymał do kontroli osoby podróżujące samochodem osobowym marki Volskwagen. Golfem jechali dwaj mężczyzn i choć kierowca nie był bynajmniej pijany, to jednak osoby te narobiły sobie kłopotów, gdyż w pojeździe znaleziono 0,5 grama amfetaminy. Kierowcy pobrano krew w celu zweryfikowania, czy nie prowadził pojazdu pod wpływem narkotyku.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Zatrzymano dwóch mężczyzn z pokaźną ilością...

Zatrzymano dwóch mężczyzn z pokaźną ilością...

29 maj.
Odurzony 31-latek bez prawa jazdy zatrzymany z...

Odurzony 31-latek bez prawa jazdy zatrzymany z...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama