niedziela 24 marca 2019

Gabrieli, Marka, Seweryna

reklama

Jechali golfem z działką amfetaminy

Jechali golfem z działką amfetaminy
 

Zazwyczaj mieszkańcy naszego powiatu, będący miłośnikami nielegalnych używek, wchodzą w konflikt z prawem sięgając po marihuanę. Nie jest to regułą, gdyż niedawno turkowscy policjanci przyłapali pewne osoby na posiadaniu amfetaminy.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 15 października. Około godz. 23:30 na jednej z turkowskich ulic policyjny patrol zatrzymał do kontroli osoby podróżujące samochodem osobowym marki Volskwagen. Golfem jechali dwaj mężczyzn i choć kierowca nie był bynajmniej pijany, to jednak osoby te narobiły sobie kłopotów, gdyż w pojeździe znaleziono 0,5 grama amfetaminy. Kierowcy pobrano krew w celu zweryfikowania, czy nie prowadził pojazdu pod wpływem narkotyku.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Nielegalna wytwórnia

Wideo: Nielegalna wytwórnia "Medycznej Marihuany"...

13 mrz.
Przewoził amfetaminę i marihuanę, teraz grożą...

Przewoził amfetaminę i marihuanę, teraz grożą mu 3 lata

7 lt.
Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli...

Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

18-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama