sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Bezdomny płonął na rynku

Bezdomny płonął na rynku - foto: wikimedia.org / RicHard-59
foto: wikimedia.org / RicHard-59 

Mimowolnymi świadkami mrożącego krew w żyłach zdarzenia stały się niedawno osoby, przebywające w pobliżu rynku we Władysławowie. Tam podczas „zakrapianego” spotkania w plenerze zapłonął pewien nietrzeźwy 60-latek.

O zajściu, które miało miejsce w dniu 7 listopada, słyszał już cały Władysławów, a plotki dotarły też w inne rejony naszego powiatu. Wspomnianego dnia , około godz. 14:30, na rynku we wspomnianej miejscowości przebywało kilka nietrzeźwych osób. Owo spotkanie „pod chmurką” zaowocowało nieporozumieniem i scysją, w czasie której denaturatem oblany został 60-letni bezdomny, przebywający ostatnio w Kamionce. Po niedługim czasie mężczyzna stanął w płomieniach i ugasić musieli go postronni ludzie. Nietrzeźwy poszkodowany z oparzeniami I i II stopnia głowy oraz lewej nogi trafił do szpitala.

reklama

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuliszkowie. W związku z oblaniem denaturatem i podpaleniem zatrzymany został inny nietrzeźwy uczestnik dramatycznego spotkania – 56-letni mieszkaniec Władysławowa. Policjanci wciąż badają sprawę w celu ustalenia, czy podpalenie mogło zostać dokonane z premedytacją, a może ów wypadek jest wynikiem nieszczęśliwego zbiegu okoliczności.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

OSP Kuny w Krajowym Systemie...

OSP Kuny w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym na...

2 sierp.
Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.
Strażacy ćwiczyli gaszenie pożarów na terenach...

Strażacy ćwiczyli gaszenie pożarów na terenach leśnych

1 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama