niedziela 25 stycznia 2026

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Policyjne interwencje 21 maja

Policyjne interwencje 21 maja
 
reklama
- Policjanci Posterunku Policji w Tuliszkowie ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu Fiat Ducato w Zadwornej w gm. Tuliszków, która miała miejsce w nocy z 19/20 maja. Sprawca ukradł ten samochód z posesji pokrzywdzonego, w samochodzie znajdowały się kluczyki od samochodu. Policjanci odzyskali skradziony samochód i przekazali go właścicielowi.
- w piątek 18 maja późnym wieczorem w Tuliszkowie kierujący samochodem osobowym Opel Vectra, 21-letni mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i w trakcie ucieczki w miejscowości Tarnowski Młyn nie zapanował nad kierowanym pojazdem doprowadzając do przewrócenia się samochodu na dach. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia i został zatrzymany przez policjantów następnego dnia w miejscu zamieszkania. W chwili zatrzymania znajdował się w stanie nietrzeźwości – 0,37mg/dm3. Ponadto pobrana został krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci zatrzymali za pokwitowaniem dowód rejestracyjny samochodu Opel Vectra i prawo jazdy kierującego.

 

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Turku

 

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Podobne artykuły
Mefedron i marihuana ujawnione przy 42-latku....

Mefedron i marihuana ujawnione przy 42-latku. Policja dokonała...

22 st.
Próba zapłaty fałszywym banknotem.19-latek...

Próba zapłaty fałszywym banknotem.19-latek zatrzymany na stacji paliw

22 st.
Nietrzeźwy mężczyzna dokonał kradzieży w...

Nietrzeźwy mężczyzna dokonał kradzieży w supermarkecie. Grozi mu do...

21 st.
Pięciu poszukiwanych zatrzymanych w kilka dni....

Pięciu poszukiwanych zatrzymanych w kilka dni. Skuteczne działania...

20 st.
Kolejne zatrzymania pijanych kierujących....

Kolejne zatrzymania pijanych kierujących. Przepadek pojazdu i zarzuty...

20 st.
Tysiące kontroli i setki zdarzeń. Policjanci...

Tysiące kontroli i setki zdarzeń. Policjanci podsumowali 2025 rok na...

17 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama