wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

26°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Mieszkaniec Wyzwolenia kąpał się w fontannie. Kąpiel zakończyła Policja

Mieszkaniec Wyzwolenia kąpał się w fontannie. Kąpiel zakończyła Policja
 

Choć noc z wtorku na środę nie była może szczególnie gorąca, to jednak ochłody w niekonwencjonalny sposób postanowił szukać pewien turkowianin. Mężczyzna znalazł ukojenie w fontannie.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, mundurowi musieli podjąć interwencję na Placu Wojska Polskiego około godz. 23:30. Wtedy to obsługa monitoringu zauważyła, że ktoś z fontanny w centrum miasta urządził sobie basen, tudzież wannę. Kąpiącym okazał się pewien mieszkaniec os. Wyzwolenia. Wstępne badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że był on po spożyciu alkoholu. Zatrzymany nie zgodził się na kolejne „dmuchnięcie” w alkomat, w celu dokładnego zweryfikowaniu, o jakiej zawartości alkoholu w organizmie mowa. Turkowianin nie przyjął też mandatu karnego.

reklama

Oporność mężczyzny nie pomoże mu w uniknięciu poniesienia odpowiedzialności za swój wybryk. Turkowianinowi pobrano krew do badań, sporządzano także materiały, które trafiły do Sądu Rejonowego w Turku.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019
Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli...

Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

18-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama