poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Konopie rosły w lesie w Żukach

Konopie rosły w lesie w Żukach
 

Nie tylko na sosnę czy brzozę można natknąć się w okolicznych lasach. W terenach leśnych gminy Turek można było znaleźć też kilka krzaczków zakazanych konopi. Osoby, które nagle zapałały chęcią do wycieczek po łonie natury uspokajamy – roślin już nie ma, gdyż pod Turkiem pojawiło się Centralne Biuro Śledcze Policji.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, w ubiegłym tygodniu, a mówiąc konkretniej 16 lipca około godz. 17:00, zatrzymany został pewien mieszkaniec Żuk. Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej kaliskiego wydziału  Centralnego Biura Śledczego Policji. Mężczyzna wprawdzie nie prowadził uprawy na potężną skalę, ale jednak dopuścił się czynu, za który przyjdzie mu teraz odpowiedzieć. Funkcjonariusze CBŚP znaleźli bowiem na terenie lasu w Żukach uprawiane przez zatrzymanego 4 sztuki konopi.

reklama

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i...

Wideo: Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i...

16-06-2021
Dwie osoby zatrzymane za posiadanie zakazanych...

Dwie osoby zatrzymane za posiadanie zakazanych...

07-06-2021
Wideo: Narkotyki, pościg i znieważenie...

Wideo: Narkotyki, pościg i znieważenie policjantów....

29-03-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama