czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

21-latek podupadł na zdrowiu, bo zażył nielegalne używki?

21-latek podupadł na zdrowiu, bo zażył nielegalne używki?
 

Kiepsko swoje trafienie do turkowskiego szpitala wspominać będzie młody turkowianin. Lekarze i policjanci właśnie starają się zweryfikować, czy słuszne jest podejrzenie dotyczące tego, że 21-latek mógł zaszkodzić sobie używkami.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w miniony weekend. Wtedy to źle poczuł się 21-letni mieszkaniec naszego miasta. Poczuł się na tyle kiepsko, że znalazł się ostatecznie na Oddziale Wewnętrznym SP ZOZ. Sprawą zainteresowała się Policja, gdyż szybko pojawiło się podejrzenie, że choroba mogła zostać wywołana zażyciem nielegalnych środków. By hipoteza ta mogła zostać zweryfikowana, młodemu mężczyźnie pobrano krew do badań. Wyniki wyjaśnią, co było powodem zamieszania.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019
Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli...

Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

18-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama