poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

4 osoby w areszcie. Bójka przyczyną śmierci mieszkańca gm. Władysławów?

4 osoby w areszcie. Bójka przyczyną śmierci mieszkańca gm. Władysławów? - foto: freeimages.com / dafe ba
foto: freeimages.com / dafe ba 

Policja i Prokuratura zajmują się sprawą śmierci młodego mieszkańca gminy Władysławów. Mężczyzna, który zmarł w konińskim szpitalu, trafił najpierw do turkowskiego SP ZOZ skarżąc się na obrażenia, których miał doznać – jak sam wskazywał    w wyniku pobicia.

Jak informuje  Komendant Komisariatu Policji w Tuliszkowie, asp. szt. Dariusz Jasiakiewicz wspomniany mężczyzna zgłosił się w dniu 30 września do szpitala w Turku. Mieszkaniec gminy Władysławów uskarżał się na bóle –  które miały być, jak sam mówił, wynikiem pobicia – i został hospitalizowany. Przeszedł on operację, a wieczorem pojawiły się powikłania. Mężczyznę przewieziono więc do Konina. Trafił on na OIOM tamtejszego szpitala. W dniu 1 października, w godzinach porannych, mężczyzna zmarł.

W wyniku czynności podjętych przez organy śledcze ustalono, że zmarły w nocy z 27  na 28 września był uczestnikiem bójki, do której doszło w  jednej z miejscowości gminy Władysławów. Policjantom udało się dowiedzieć, kto brał w niej udział i osoby te zatrzymano. Mowa o 3 mężczyznach i 1 kobiecie.

Czy bójka mogła być bezpośrednią przyczyną śmierci mieszkańca gminy Władysławów? W uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie mają pomóc czynności dochodzeniowo-śledcze Policji i Prokuratury, jak również sekcja zwłok.

reklama

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Atak nożownika czy bójka z użyciem ostrego...

Atak nożownika czy bójka z użyciem ostrego...

15 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama