piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Mieszkańcy Tuliszkowa wieźli narkotyki

Mieszkańcy Tuliszkowa wieźli narkotyki
 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku zatrzymali dwóch mieszkańców Tuliszkowa. Przewozili oni w samochodzie m-ki Audi 80 amfetaminę i marihuanę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania oraz udzielanie narkotyków innym osobom.

W dniu 26 listopada 2015 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego turkowskiej komendy wraz z policjantami z komisariatu w Tuliszkowie zatrzymali do kontroli drogowej samochód m-ki Audi 80. Przeprowadzono ją w Ogorzelczynie.  Samochodem podróżowali 23 i 35 latek.  Kontrola była wynikiem wcześniejszych ustaleń funkcjonariuszy, co do prowadzonej „działalności” przez tych mężczyzn.

Podczas sprawdzenia pojazdu i odzieży mieszkańców Tuliszkowa  policjanci ujawnili 76 gram marihuany oraz 1, 6 grama amfetaminy. Koleją partię narkotyków w postaci 63 gram amfetaminy zabezpieczono w mieszkaniu 23 latka.

Mężczyźni  zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zarzuty udzielania takich substancji innym osobom.

Za popełnione czyny grozi im do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Pożar budynków gospodarczych i mieszkalnego w...

Pożar budynków gospodarczych i mieszkalnego w Zadwornej

z wczoraj
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22 wrz.
Śmiertelny wypadek w Kiszewach. Zderzył się...

Śmiertelny wypadek w Kiszewach. Zderzył się...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama