piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Autokar spłonął tuż przed wyjazdem po dzieci

Autokar spłonął tuż przed wyjazdem po dzieci
 

W Gąsinie (gm. Przykona) doszczętnie spłonął autokar mający wyruszyć po dzieci do szkoły. Przed godz. 8:00 otrzymano zgłoszenie o palącym się autokarze, który stał blisko remizy OSP w Gąsinie, było zatem duże prawdopodobieństwo rozprzestrzenienia się pożaru.

Kierowca wraz z druhami miejscowej jednostki podjęli próbę gaszenia pożaru przy pomocy gaśnic proszkowych będących na wyposażeniu remizy, jednak działania te były nieskuteczne. W trakcie działań gaśniczych oraz po ich zakończeniu kilkakrotnie sprawdzono poddasze budynku świetlicy, nie stwierdzając ukrytych ognisk pożaru.

reklama

Na miejsce przybyły cztery samochody gaśnicze Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, które sprawnie gasiły płonący autokar i nadpalone podbitki dachowe. Przypuszczalną przyczyną powstania zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika.

go

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Powrót strażaków PSP Turek z akcji w...

Wideo: Powrót strażaków PSP Turek z akcji w Grecji....

25 sierp.
Wideo: Strażacy z PSP Turek na pomoc Grecji....

Wideo: Strażacy z PSP Turek na pomoc Grecji. Nasz...

7 sierp.
Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama