Dni Turku i Gminy Turek już za 6 dni!

poniedziałek 02 sierpnia 2021

Gustawa, Kariny, Stefana

14°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Będziechów: Okradli remizę OSP. Czeka nagroda 2 000 zł za wskazanie sprawców

Będziechów: Okradli remizę OSP. Czeka nagroda 2 000 zł za wskazanie sprawców
 

Po raz kolejny przestępcy wzbogacili się dzięki włamaniu do strażnicy. Tym razem złodzieje zabrali warte kilka tysięcy złotych mienie, należące do druhów z Będziechowa. Zarząd OSP Będziechów wyznaczył już nagrodę w wysokości 2 000 zł, którą otrzyma ten, kto wskaże sprawców. 

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło pomiędzy 7 a 10 lutego. Włamywacze dostali się do wnętrza remizy niszcząc kłódkę zabezpieczającą skobel bramy garażowej. Złodzieje zabrali pompę pływającą Niagara wartą ok. 4 700 zł, 3 odcinki węża W-75, 1 odcinek węża W - 52, prostownik i akumulator Centra. Sprawę bada Policja. 

reklama

To kolejne włamanie to remizy na terenie naszego powiatu. W styczniu tego roku okradziona została jednostka w Gadowskich Holendrach. Rok temu, w lutym 2015 roku, dokonano włamań do strażnic OSP Żdżary oraz OSP Skarżyn. Policja apeluje o czujność i o ewentualne zwiększenie poziomu zabezpieczenia strażnic i znajdującego się w nich mienia.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

"Stop włamaniom" - akcja profilaktyczna KPP Turek

23 lip.
32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany....

32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany. Grozi mu...

20-12-2019
Włamywał się do piwnic i kradł co popadło....

Włamywał się do piwnic i kradł co popadło....

31-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama