piątek 30 października 2020

Angeli, Przemysława, Zenobii

reklama

Tuliszków: Myśleli, że to samobójca. Pijany wszedł na rusztowanie przy kościele

Tuliszków: Myśleli, że to samobójca. Pijany wszedł na rusztowanie przy kościele  - foto: freeimages.com / Patrik Millikin
foto: freeimages.com / Patrik Millikin 

Park, plac zabaw, las – są różne miejsca, gdzie można wybrać się na popołudniową przechadzkę. W Tuliszkowie pewien mężczyzna, mający w sobie ponad 3 promile alkoholu, wybrał się na rusztowanie.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 29 sierpnia. Około godz. 19:20 do stróżów prawa dotarła informacja, dotycząca tego, iż na rozstawionym przy kościele w Tuliszkowie rusztowaniu znajduje dziwnie zachowujący się mężczyzna. Szybko we wskazanym miejscu zjawili się policjanci i strażacy, przyjechała także karetka Pogotowia Ratunkowego. Wszakże można było spodziewać się najgorszego.

reklama

Okazało się, że nie były potrzebne dramatyczne negocjacje z mężczyzną czy tym podobne działania. Pijany spacerowicz zszedł z rusztowania. Wyjaśnił, że nie miał zamiaru skakać, po prostu wszedł tam z własnej woli, nie umiał podać konkretnej przyczyny. Trudno się temu dziwić, gdyż badanie wykazało, iż sprawca zamieszania miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Mężczyznę zabrano do szpitala.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Plaga pijanych kierowców w weekend. Rekordzista...

Plaga pijanych kierowców w weekend. Rekordzista miał...

26 paźd.
Pożar budynków gospodarczych i mieszkalnego w...

Pożar budynków gospodarczych i mieszkalnego w Zadwornej

24 wrz.
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama