środa 16 października 2019

Ambrożego, Florentyny, Gawła

reklama
Wzorek

Kotwasice: Pasażerka Passata zmarła w szpitalu. To druga ofiara śmiertelna wtorkowego wypadku

Kotwasice: Pasażerka Passata zmarła w szpitalu. To druga ofiara śmiertelna wtorkowego wypadku
 

18 października mieszkańcami gminy Malanów wstrząsnął wypadek, do którego doszło na drodze prowadzącej do Kotwasic. Tam dwa auta roztrzaskały się o drzewa. Na miejscu zginął młody kierowca BMW, później w szpitalu zmarła pasażerka Volkswagena.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 13:00, na prostym odcinku drogi. Kierowca – 29 letni mieszkaniec gminy Żelazków – jadący samochodem marki BMW wyprzedzał Volkswagena. Podczas wykonywania tego manewru prawdopodobnie doszło do kontaktu obu aut, po czym obaj kierowcy stracili panowanie nad autami i uderzyli w przydrożne drzewa. Prowadzący BMW zginął na miejscu, pozostali poszkodowani, będący obywatelami Bułgarii, zostali zawiezieni do szpitali w Turku i w Kaliszu.

Z niepotwierdzonych relacji mieszkańców Kotwasic wynika, że 29-latek pojawił się w gminie Malanów, by zakupić wspomniane BMW, a do wypadku doszło podczas pierwszej styczności ze sprowadzonym z zagranicy pojazdem.

Niestety, jak podaje portal faktykaliskie.pl, liczba śmiertelnych ofiar wypadku wzrosła. Obrażenia ciała, których doznała kobieta podróżująca Passatem były tak duże, że nie udało jej się uratować w kaliskim szpitalu.

reklama

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Uwaga na oszustów wyłudzających pieniądze...

Uwaga na oszustów wyłudzających pieniądze metodą "na...

z wczoraj
Kącik profilaktyki - Zabezpieczajmy swoje...

Kącik profilaktyki - Zabezpieczajmy swoje mieszkania!

10 paźd.
Kącik profilaktyka: Seniorze bądź ostrożny!...

Kącik profilaktyka: Seniorze bądź ostrożny! Nie...

4 paźd.
reklama
reklama
reklama