środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Kotwasice: Pasażerka Passata zmarła w szpitalu. To druga ofiara śmiertelna wtorkowego wypadku

Kotwasice: Pasażerka Passata zmarła w szpitalu. To druga ofiara śmiertelna wtorkowego wypadku
 

18 października mieszkańcami gminy Malanów wstrząsnął wypadek, do którego doszło na drodze prowadzącej do Kotwasic. Tam dwa auta roztrzaskały się o drzewa. Na miejscu zginął młody kierowca BMW, później w szpitalu zmarła pasażerka Volkswagena.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 13:00, na prostym odcinku drogi. Kierowca – 29 letni mieszkaniec gminy Żelazków – jadący samochodem marki BMW wyprzedzał Volkswagena. Podczas wykonywania tego manewru prawdopodobnie doszło do kontaktu obu aut, po czym obaj kierowcy stracili panowanie nad autami i uderzyli w przydrożne drzewa. Prowadzący BMW zginął na miejscu, pozostali poszkodowani, będący obywatelami Bułgarii, zostali zawiezieni do szpitali w Turku i w Kaliszu.

Z niepotwierdzonych relacji mieszkańców Kotwasic wynika, że 29-latek pojawił się w gminie Malanów, by zakupić wspomniane BMW, a do wypadku doszło podczas pierwszej styczności ze sprowadzonym z zagranicy pojazdem.

Niestety, jak podaje portal faktykaliskie.pl, liczba śmiertelnych ofiar wypadku wzrosła. Obrażenia ciała, których doznała kobieta podróżująca Passatem były tak duże, że nie udało jej się uratować w kaliskim szpitalu.

reklama

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Powiatowe obchody Święta Policji. Były...

Powiatowe obchody Święta Policji. Były odznaczenia,...

29 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.
reklama
reklama
reklama