niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

18°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Grabieniec: Złodzieje ukradli, Rutkowski odzyskał. Odzież warta 200 000 zł była ukryta w Żychlinie

Grabieniec: Złodzieje ukradli, Rutkowski odzyskał. Odzież warta 200 000 zł była ukryta w Żychlinie - Krzysztof Rutkowski na Facebook.com
Krzysztof Rutkowski na Facebook.com 

Bywają takie przypadki przestępstw, w których pokrzywdzeni postanawiają nie tylko zgłosić sprawę policjantom, ale też skorzystać z usług słynnego Krzysztofa Rutkowskiego. Tak też zdecydowała się uczynić działająca w branży odzieżowej mieszkanka naszego powiatu, pani Karolina, która straciła dużą ilość towaru.

Krzysztof Rutkowski informuje o podjętych działaniach na swoim fanpage'u na Facebooku. W czwartek 16 marca, w godzinach popołudniowych, pracownicy RUTKOWSKI BIURO DETEKTYWISTYCZNE SECURITY-SERVICE wkroczyli do akcji w Żychlinie, w okolicach Kutna. Okazało się, że właśnie tam, na terenie dwóch posesji, złodzieje zmagazynowali skradzioną w okolicach Turku odzież, której wartość to ok. 200 tysięcy złotych. Akcja zabezpieczania mienia rozpoczęła się o godz. 16:00 i jak wskazuje Krzysztof Rutkowski, działania były prowadzone wraz z policjantami Komendy Powiatowej w Kutnie oraz Komisariatu Policji w Żychlinie.

reklama

O sprawie kradzieży w naszych okolicach pisze też www.patriot24.net. Z informacji, przedstawionych przez ten portal wynika, że złodzieje byli na etapie uzyskania sfałszowanych faktur na skradziony towar. Rutkowski przekazał w ręce policjantów świadka, który w swych zeznaniach wyjaśnił, jak przewożono skradzione ubrania i jak starano się dopasować do nich wspomniane faktury.

AW
Źródło: Krzysztof Rutkowski na Facebook.com i www.patriot24.net

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Krzysztof Rutkowski na Facebook.com2
Krzysztof Rutkowski na Facebook.com3

Podobne artykuły

Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

13-04-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama