poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Chylin: Amfetamina w passacie, marihuana w domu

Chylin: Amfetamina w passacie, marihuana w domu - foto: freeimages.com / rotorhead
foto: freeimages.com / rotorhead  

W nocy z 07 na 08 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie w miejscowości Chylin, gm. Władysławów, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 26 lat, którzy posiadali przy sobie znaczne ilości substancji odurzających w postaci amfetaminy. Za posiadanie narkotyków wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Komisariatu Policji w Tuliszkowie, pełniąc służbę w godzinach nocnych, w trakcie patrolu w miejscowości Chylin, zauważyli zaparkowany na parkingu pojazd marki VW Passat, w którym znajdowało się dwóch podejrzanie zachowujących się  mężczyzn. Podczas przeprowadzonej kontroli u jednego z mężczyzn,  policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe o łącznej ilości 2.89 gram amfetaminy.

W toku dalszych czynności, kolejną partię środków odurzających w postaci ponad 25 grama amfetaminy i marihuany zabezpieczono w domu jednego z mężczyzn. Mężczyźni  zostali zatrzymani, dalsze czynności prowadzi  Prokuratura Rejonowa w Turku w sprawie posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl
*tytuł pochodzi od redakcji

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

15 maj.
Krępa: Wiózł w BMW 10 kg amfetaminy, wartej 400...

Krępa: Wiózł w BMW 10 kg amfetaminy, wartej 400 000 zł

3 kw.
Tarnowa: Miał w aucie amfetaminę. Co zażył,...

Tarnowa: Miał w aucie amfetaminę. Co zażył, zanim...

26 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama