niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Chylin: Amfetamina w passacie, marihuana w domu

Chylin: Amfetamina w passacie, marihuana w domu - foto: freeimages.com / rotorhead
foto: freeimages.com / rotorhead  

W nocy z 07 na 08 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie w miejscowości Chylin, gm. Władysławów, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 26 lat, którzy posiadali przy sobie znaczne ilości substancji odurzających w postaci amfetaminy. Za posiadanie narkotyków wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Komisariatu Policji w Tuliszkowie, pełniąc służbę w godzinach nocnych, w trakcie patrolu w miejscowości Chylin, zauważyli zaparkowany na parkingu pojazd marki VW Passat, w którym znajdowało się dwóch podejrzanie zachowujących się  mężczyzn. Podczas przeprowadzonej kontroli u jednego z mężczyzn,  policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe o łącznej ilości 2.89 gram amfetaminy.

W toku dalszych czynności, kolejną partię środków odurzających w postaci ponad 25 grama amfetaminy i marihuany zabezpieczono w domu jednego z mężczyzn. Mężczyźni  zostali zatrzymani, dalsze czynności prowadzi  Prokuratura Rejonowa w Turku w sprawie posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl
*tytuł pochodzi od redakcji

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Dwóch 26-latków złapanych z narkotykami. Wpadli...

Dwóch 26-latków złapanych z narkotykami. Wpadli...

28 mrz.
Wideo: Nielegalna wytwórnia

Wideo: Nielegalna wytwórnia "Medycznej Marihuany"...

13 mrz.
Przewoził amfetaminę i marihuanę, teraz grożą...

Przewoził amfetaminę i marihuanę, teraz grożą mu 3 lata

7 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama