czwartek 21 stycznia 2021

Agnieszki, Jarosława, Nory

reklama

Tuliszków: 30-latek hodował konopie w ogródku. Policjanci zlikwidowali uprawę

Tuliszków: 30-latek hodował konopie w ogródku. Policjanci zlikwidowali uprawę - foto: materiały operacyjne Komisariatu Policji w Tuliszkowie
foto: materiały operacyjne Komisariatu Policji w Tuliszkowie 

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Tuliszków, który w przydomowym ogródku hodował konopie indyjskie. Ponadto policjanci w trakcie przeszukania ujawnili około 20 gram gotowego suszu roślinnego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Policjanci ustalili, że 30-letni mieszkaniec gminy Tuliszków hodował w przydomowym ogródku krzaki konopi indyjskich. Policjanci za domem w którym mieszkał mężczyzna ujawnili osiem krzaków. Z  krzewów po wysuszeniu mężczyzna mógłby uzyskać kilkadziesiąt porcji narkotyku. Rośliny zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

reklama

Dodatkowo w trakcie przeszukania policjanci w domu ujawnili około 20 gram gotowego suszu roślinnego z wyhodowanych wcześniej roślin.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i usłyszał zarzuty za uprawę i posiadanie konopi. Ponadto Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny.

Za popełnienie powyższych przestępstw wg. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Narkotyki znalezione podczas kontroli drogowej...

Narkotyki znalezione podczas kontroli drogowej na ul...

18-12-2020
Akcja grupy chemicznej z Łodzi. Na strychu...

Akcja grupy chemicznej z Łodzi. Na strychu...

02-11-2020
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama