poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Wideo: 19-latek palił gumę na skrzyżowaniu. Grozi mu 5 000 zł grzywny, rozstał się z prawem jazdy

Wideo: 19-latek palił gumę na skrzyżowaniu. Grozi mu 5 000 zł grzywny, rozstał się z prawem jazdy - foto: marekem11 / YouTube
foto: marekem11 / YouTube 

W dobie internetu, YouTube, Twittera, łatwo zyskać swoje 5 minut sławy. Zdobył je, choć zapewne tego nie chciał, 19-letni mieszkaniec Dobrej. Swoimi popisami na motocyklu próbował uatrakcyjnić przejazd weselnego orszaku, a tymczasem stworzył zagrożenie na drodze i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło 24 czerwca. Być może przeszło by ono bez większego echa, gdyby nie to, że nagrał je jeden z kierowców. Oto we wspomnianą sobotę, około godz. 17:00, uwagę policjantów, pełniących służbę w formie motocyklowego patrolu, przyciągnęło zamieszanie przy skrzyżowaniu ul. Górniczej i Kolskiej Szosy. Policjanci zauważyli, że sznur aut zwolnił, zatrzymał się, a tymczasem na środku skrzyżowania ktoś zaczął „palić gumę” motocyklem.
 

reklama

Szybka interwencja mundurowych zakończyła widowisko. Motocyklistą pełnym fantazji okazał się 19-latek z Dobrej, który postanowił pokazać, co potrafi jego Honda CBR 600.

Nastolatkowi zatrzymano prawo jazdy. Teraz to sąd zdecyduje, jaką powinien ponieść karę. Może to być - jak wyjaśnia KPP w Turku - nawet grzywna w wysokości 5 000 zł.

AW
Źródło: KPP w Turku / marekem11 na YouTube

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019
Wideo: Nocny pożar w PROFIm strawił doszczętnie...

Wideo: Nocny pożar w PROFIm strawił doszczętnie 5...

27-11-2019
Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul....

Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul. Górniczej

06-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama