sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Smaszew: Punto potrąciło spacerującą z psem

Smaszew: Punto potrąciło spacerującą z psem
 

Dramatyczny finał miał spacer z psem, na który wybrała się w poniedziałkowy wieczór mieszkanka wsi Smaszew (gm. Tuliszków). Kobietę potrąciło auto osobowe.

Do zdarzenia na odcinku drogi powiatowej, wiodącym z Bibianny do Smaszewa, doszło po godz. 18:00. Z niepotwierdzonych relacji świadków wynika, że poszkodowana to starsza mieszkanka Smaszewa. Kobieta wieczorową porą wybrała się na spacer z psem. Wówczas potrąciła ją kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto.

reklama

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Turku, z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta szła prawidłowo lewym poboczem. W pewnym momencie w kierunku spacerującej zaczęły zbliżać się dwa samochody. Pierwsze auto minęło kobietę, a wtedy – jak ustalili policjanci – ta weszła na jezdnię i została potrącona przez drugi z nadjeżdżających pojazdów.

Poszkodowana trafiła do szpitala, ale nie wszystkie problemy zostały zażegnane. Smaszewianka martwiła się tym, że zaginął jej pies. Na Facebooku trwała akcja, mająca na celu odnalezienie czworonoga. – Poszukujemy naszego psa. Wabi się Teba, była uczestnikiem wypadku. Nie wiemy, czy była potrącona. Proszę Was o pomoc – apelował na Facebooku syn potrąconej. Osoby, które posiadały informacje na temat tego, gdzie przebywa pies, mogły kontaktować się np. z TOZ w Turku - 606 445 037. Na szczęście psa udało się odnaleźć.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Śmiertelne potrącenie rowerzystki  pod Tuliszkowem

Śmiertelne potrącenie rowerzystki pod Tuliszkowem

6 sierp.
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
25-letni mieszkaniec gm. Władysławów potrącił...

25-letni mieszkaniec gm. Władysławów potrącił...

13 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama