czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Cisew: Świadkowie śmiertelnego wypadku poszukiwani. Kto potrącił pieszego?

Cisew: Świadkowie śmiertelnego wypadku poszukiwani. Kto potrącił pieszego?
 

Policjanci z Turku poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w nocy z 9/10 grudnia br. w miejscowości Cisew koło Turku na drodze wojewódzkiej 470 Turek-Kalisz. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie tego zdarzenia prosimy o pilny kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Turku poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 10 grudnia  br. ok. godz. 0.40 w miejscowości Cisew gm. Turek. Nieustalony dotąd  samochód potrącił pieszego, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Świadkowie wypadku proszeni są o pilny kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Turku. Można zgłaszać się osobiście w komendzie na ul. Legionów Polskich 3 lub telefonicznie pod nr telefonów: 63 289 82 71 w godz. 7.30-15.30 lub pod telefonami czynnym całą dobę 63 289 82 11 , 519-064-902.

Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Śmiertelne potrącenie rowerzystki  pod Tuliszkowem

Śmiertelne potrącenie rowerzystki pod Tuliszkowem

6 sierp.
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
25-letni mieszkaniec gm. Władysławów potrącił...

25-letni mieszkaniec gm. Władysławów potrącił...

13 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama