poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Policjanci błyskają dla bezpieczeństwa

Policjanci błyskają dla bezpieczeństwa
 

W ostatnim czasie doszło do kolejnych zdarzeń z udziałem pieszych uczestników ruchu. Trwający okres przedświąteczny oraz niekorzystne warunki pogodowe nie są sprzymierzeńcami w walce o bezpieczeństwo na drogach. Z uwagi na to policjanci w dniach od 18 do 23 grudnia br. podejmą dodatkowe starania o poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jednym ze sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest zwiększenie  widoczności zmotoryzowanych patroli Policji w miejscach zagrożonych. Z uwagi na to radiowozy które będą działały w miejscach zagrożonych będą miały  niebieskie sygnały świetlne. Takie działania mają za zadanie zwrócenie uwagi uczestników ruchu pieszych i kierujących na występujące zagrożenie bezpieczeństwa związane ze zwiększonym natężeniem ruchu.

reklama

W dniach od 18 do 23 grudnia br. policjanci wystawią posterunki w miejscach największego natężenia ruchu pieszych oraz w rejonach centrów handlowych na terenie naszego powiatu.  

materiał prasowy KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

27 lip.
Kontrole pojazdów w ramach akcji

Kontrole pojazdów w ramach akcji "Zapnij pasy!...

14 lip.
Uwaga na oszustów wyłudzających pieniądze...

Uwaga na oszustów wyłudzających pieniądze metodą "na...

15-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama