sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Tuliszków: Nietrzeźwy zakończył jazdę na Łódzkiej

Tuliszków: Nietrzeźwy zakończył jazdę na Łódzkiej - foto: freeimages.com / Zsuzsanna Kilian
foto: freeimages.com / Zsuzsanna Kilian  

Po raz kolejny policjantom udało się zatrzymać uczestnika ruchu, który wykazał się nieodpowiedzialnym zachowaniem i zamiłowaniem do napojów "wyskokowych". Tym razem był to pewien 46-latek.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 31 grudnia. Wtedy za kierownicę samochodu osobowego marki Renault Megane wsiadł wspomniany 46-latek. Mężczyzna o godz. 16:40 natknął się na policjantów w Tuliszkowie, na ul. Łódzkiej. Kontrola wykazała, że przyłapany był w stanie wydmuchać wynik 0,29 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co daje mniej więcej 0,6 promila. Nie jest to zatrważający wynik, ale jednak bariera 0,5 promila została przekroczona i jest to już przestępstwo, a nie wykroczenie.

reklama

Czas Sylwestra i Nowego Roku minął w powiecie tureckim dość spokojnie. Ogółem zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców, a policjanci brali udział w kilkunastu interwencjach domowych bądź ulicznych.

AW
Źródło: KPP w Turku

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył...

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył jazdę

17 kw.
Marianów-Kolonia: Przyłapali nietrzeźwego...

Marianów-Kolonia: Przyłapali nietrzeźwego kierowcę

17 kw.
Psary: Miał 3 promile i wjechał w zarośla

Psary: Miał 3 promile i wjechał w zarośla

13 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama