środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Tuliszków: Nietrzeźwy zakończył jazdę na Łódzkiej

Tuliszków: Nietrzeźwy zakończył jazdę na Łódzkiej - foto: freeimages.com / Zsuzsanna Kilian
foto: freeimages.com / Zsuzsanna Kilian  

Po raz kolejny policjantom udało się zatrzymać uczestnika ruchu, który wykazał się nieodpowiedzialnym zachowaniem i zamiłowaniem do napojów "wyskokowych". Tym razem był to pewien 46-latek.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 31 grudnia. Wtedy za kierownicę samochodu osobowego marki Renault Megane wsiadł wspomniany 46-latek. Mężczyzna o godz. 16:40 natknął się na policjantów w Tuliszkowie, na ul. Łódzkiej. Kontrola wykazała, że przyłapany był w stanie wydmuchać wynik 0,29 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co daje mniej więcej 0,6 promila. Nie jest to zatrważający wynik, ale jednak bariera 0,5 promila została przekroczona i jest to już przestępstwo, a nie wykroczenie.

reklama

Czas Sylwestra i Nowego Roku minął w powiecie tureckim dość spokojnie. Ogółem zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców, a policjanci brali udział w kilkunastu interwencjach domowych bądź ulicznych.

AW
Źródło: KPP w Turku

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kawęczyn. Pijany kierowca citroena dachował w...

Kawęczyn. Pijany kierowca citroena dachował w Żdżarach

28-02-2019
Wideo: Mając ponad 3 promile zamierzał...

Wideo: Mając ponad 3 promile zamierzał znieczulić...

21-02-2019
Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile....

Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile. Uderzył w...

05-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama