sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Wymysłów: Zderzyli się pod Tuliszkowem. Kierujący trafili do szpitala

Wymysłów: Zderzyli się pod Tuliszkowem. Kierujący trafili do szpitala
 

Fatalnie rozpoczyna się nowy tydzień na naszych lokalnych drogach. W poniedziałkowy poranek do wypadku doszło na odcinku drogi krajowej nr 72, przebiegającym przez okolice Tuliszkowa.

Zdarzenie nastąpiło około godz. 8:00. W Wymysłowie zderzyły się dwa pojazdy: dostawczy Volkswagen na konińskich numerach rejestracyjnych oraz osobowy Citroen, którym kierowała mieszkanka wspomnianego Wymysłowa. Jak wynika z relacji świadków, zarówno poszkodowany mężczyzna z busa, jak i poszkodowana kobieta, zostali zabrani przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Opanowaniem sytuacji na miejscu wypadku zajęli się strażacy KP PSP Turek, OSP Tuliszków, OSP Grzymiszew oraz policjanci.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kępina: Dachował Oplem

Kępina: Dachował Oplem

19 lip.
Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

8 maj.
Wielopole: Płonęła trawa i stodoła

Wielopole: Płonęła trawa i stodoła

10 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama