Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

niedziela 23 września 2018

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Psary: Miał 3 promile i wjechał w zarośla

Psary: Miał 3 promile i wjechał w zarośla - foto: freeimages.com / Esther Groen
foto: freeimages.com / Esther Groen 

Są ludzie, którzy przymkną oko na to, że ktoś ewidentnie jeździ autem pijany, ale są i tacy, którzy na takie zachowanie nie patrzą przez palce. O tym, że inni uczestnicy ruchu drogowego wiedzą, jak skorzystać z pomocy policjantów, przekonał się ostatnio pewien pijany 38-latek.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 10 marca. Wtedy to, około godz. 15:30, policjanci otrzymali informację, iż w Psarach samochodem osobowym marki Renault Clio wjechał w krzaki ktoś, kto raczej nie jest trzeźwy. Policjanci z KP w Dobrej udali się we wskazane miejsce i znaleźli owego mężczyznę. Podczas badania stanu trzeźwości 38-latek wydmuchał wynik 1,54 mg alkoholu w litrze powietrza, co oznacza, że miał w swoim organizmie mniej więcej 3,1 promila.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Turek: 2,8 promila! 25-latek kierował w takim...

Turek: 2,8 promila! 25-latek kierował w takim stanie

02-10-2017
Zmiany komendantów. Marczyński za...

Zmiany komendantów. Marczyński za Jasiakiewicza,...

13-12-2016
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama