piątek 17 sierpnia 2018

Anity, Elizy, Mirona

reklama

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany. Marihuaną i szarpaniną u niedoszłych teściów narobił sobie problemów

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany. Marihuaną i szarpaniną u niedoszłych teściów narobił sobie problemów - foto: freeimages.com / Penny Mathews
foto: freeimages.com / Penny Mathews 

Piękna, wiosenna pogoda, weekend, przejażdżka Porsche, spotkanie z dziewczyną w domu (być może) przyszłych teściów – tak miło i przyjemnie mogła wyglądać niedziela dla pewnego 28-latka. Niestety, życie nie zawsze wygląda tak słodko jak w piosenkach disco polo. Wieczorna scysja w jednym z domostw w Russocicach sprawiła, że gość zakończył rodzinne spotkanie na Komendzie Powiatowej Policji w Turku.

Jak informuje KPP w Turku, do nieprzyjemnego incydentu doszło w niedzielę 13 maja, około godziny 22:30. Wtedy to policjanci zostali poinformowani, że potrzebna jest interwencja w jednym z domów w gminie Władysławów. Funkcjonariusze otrzymali wiadomość, że z domownikami szarpie się i awanturuje pewien 28-latek. Mundurowi udali się na miejsce i zatrzymali mężczyznę. Przy okazji okazało się, że bohater całej tej historii miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Wszystko to sprawiło, że został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji.

reklama

Historia rozpala wyobraźnię mieszkańców gminy Władysławów i okolic. Pojawiają się dodatkowe, nieoficjalne informacje, dotyczące przyjazdu karetki pogotowia na miejsce zdarzenia, zniszczeń dokonanych w domu podczas awantury itp. Trudno się dziwić temu zainteresowaniu. Jak wiadomo – choć oczywiście nie potwierdza tego KKP w Turku – wspomniany 28-latek, spotykający się od jakiegoś czasu z nastoletnią mieszkanką gminy Władysławów, tegoroczną maturzystką, to syn jednego z najpopularniejszych muzyków nurtu disco polo.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kryminalni z Turku zlikwidowali uprawę konopi

Kryminalni z Turku zlikwidowali uprawę konopi

04-08-2017
Kopał w wózek z dzieckiem, zaczepiał ludzi....

Kopał w wózek z dzieckiem, zaczepiał ludzi....

19-07-2017
Tuliszków: 30-latek hodował konopie w ogródku....

Tuliszków: 30-latek hodował konopie w ogródku....

04-07-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama