niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Władysławów: Złodziej okradł przedszkole. 29-latek jest już w rękach policjantów

Władysławów: Złodziej okradł przedszkole. 29-latek jest już w rękach policjantów
 

W nocy z 10 na 11 lipca pewien złodziej obrał sobie za cel budynek przedszkola we Władysławowie, ale nie była to bynajmniej zbrodnia doskonała. Zabrał stamtąd wprawdzie mienie o wartości 1350 zł, a po kilku godzinach podziwiał już wnętrza pomieszczenia zatrzymań KPP w Turku.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, fakt dokonania włamania został odkryty w środowy ranek. Z przedszkola zniknęły trzy „boomboxy” marki Philips i jeden odtwarzacz marki JVC. Przestępca zabrał też aparat fotograficzny oraz monitor komputera.

reklama

Dzięki działaniom, podjętym przez policjantów, po kilku godzinach udało się zatrzymać 29-letniego mieszkańca naszego powiatu. Wspomniane mienie odzyskano, a mężczyzna będzie musiał złożyć obszerne wyjaśnienia i ponieść prawne konsekwencje swojego czynu.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Russocice: Kto ukradł węże?

Russocice: Kto ukradł węże?

17 lip.
Władysławów: Rozbił Volkswagena na drzewie

Władysławów: Rozbił Volkswagena na drzewie

11 lip.
Władysławów: Odzyskali skradzione instrumenty....

Władysławów: Odzyskali skradzione instrumenty. Dwaj...

29 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama