czwartek 21 luty 2019

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Russocice: Nurkowie odnaleźli ciało 49-latka

Russocice: Nurkowie odnaleźli ciało 49-latka
 

W ostatni weekend lipca na zbiorniku wodnym w Russocicach trwały intensywne poszukiwania ciała 49-letniej ofiary utonięcia. Działania te przyniosły efekt. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, członkowie specjalnej grupy wodno-nurkowej odnaleźli zwłoki w poniedziałkowe południe, po godz. 12:00.

Gwoli przypomnienia – lokalne służby zostały powiadomione o tragicznym zdarzeniu w dniu 28 lipca, około godz. 18:00. Z ustaleń policjantów wynika, że 49-latek spędzał sobotnie popołudnie wraz z rodziną, nad wypełnionym częściowo wodą pokopalnianym wyrobiskiem w Russocicach. Mężczyzna w pewnym momencie wszedł do wody i już z niej nie wyszedł.

reklama

Aktualnie, pod przewodnictwem prokuratora, prowadzone będą czynności wyjaśniające, mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn śmierci 49-latka.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Policja apeluje: W internecie nie jest się...

Policja apeluje: W internecie nie jest się anonimowym

z dzisiaj
Zdemaskowano grupę okradającą Polsat i NC+....

Zdemaskowano grupę okradającą Polsat i NC+. Sześć...

19 lt.
Rusza

Rusza "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym...

18 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama