czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Russocice: Nurkowie odnaleźli ciało 49-latka

Russocice: Nurkowie odnaleźli ciało 49-latka
 

W ostatni weekend lipca na zbiorniku wodnym w Russocicach trwały intensywne poszukiwania ciała 49-letniej ofiary utonięcia. Działania te przyniosły efekt. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, członkowie specjalnej grupy wodno-nurkowej odnaleźli zwłoki w poniedziałkowe południe, po godz. 12:00.

Gwoli przypomnienia – lokalne służby zostały powiadomione o tragicznym zdarzeniu w dniu 28 lipca, około godz. 18:00. Z ustaleń policjantów wynika, że 49-latek spędzał sobotnie popołudnie wraz z rodziną, nad wypełnionym częściowo wodą pokopalnianym wyrobiskiem w Russocicach. Mężczyzna w pewnym momencie wszedł do wody i już z niej nie wyszedł.

reklama

Aktualnie, pod przewodnictwem prokuratora, prowadzone będą czynności wyjaśniające, mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn śmierci 49-latka.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nowy symulator zagrożeń pożarowych w PSP Turek

Nowy symulator zagrożeń pożarowych w PSP Turek

5 grudz.
Turek: Kraksa na obwodnicy. Citroen zatrzymał...

Turek: Kraksa na obwodnicy. Citroen zatrzymał się na...

4 grudz.
Kącik profilaktyki: Uważajmy na kieszonkowców!...

Kącik profilaktyki: Uważajmy na kieszonkowców!...

30 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama